Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna opluł muzułmankę. Żuk: potępiam wszelkie formy agresji wobec odmienności

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2017 r. o 11:09 Powrót do artykułu
Szkoda, że taki prawy i medialny pan nie byłeś, kiedy atakowano Polakow w Belgii, Niemczech, Szwecji, Austrii, Danii, itd. Skąd teraz takie poruszenie? - a tym bardziej, że jeszcze nie potwierdzone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opluł muzułmankę i to nie jest w porządku, a mnie osrał ptak w Saskim i jest to ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie róbcie takiego halo z tego bo nikt nie wie o co chodziło. Dopiero gdy się by przesłuchało "sprawcę i poszkodowaną" to Sąd by mógł wysunąć oskarżenie. Tymczasem wy opieracie się na tym co po angielsku powiedziała muzułmanka a czego nie zrozumieli policjanci. Może ona po prostu powiedziała że ją ochlapała woda z fontanny a dziennikarze robią aferę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PUNKT! "Szkoda, że taki prawy i medialny pan nie byłeś, kiedy atakowano Polakow w Belgii, Niemczech, Szwecji, Austrii, Danii, itd. Skąd teraz takie poruszenie? - a tym bardziej, że jeszcze nie potwierdzone? "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowi nic się nie opłaca ani samolotów kupować ani mieć dobrych relacji z sąsiadami nic nie jest im potrzebne. Mają władze w Polsce i to im wystarczy. Rzucą ciemnemu ludowi 500 zł i zamkną usta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni = Pudelek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny człowiek jak coś takiego czyta to się wstydzi i jest mu przykro - głupek z mikromózgiem zmanipulowany przez obecną władzę wypisuje głupoty o uchodźach, ISIS, prześladowaniem Chrześcijan w Syrii.. - tragedia polega na tym, że większość w miarę normalnych ludzi przejmuje ten strach pompowany w populistycznej telewizji i jednym z tematów uruchamianych pod każdym artykułem staje sie fikcyjny wróg pod postacią uchodźców (który dla Pisu jest fantastycznym straszakiem i źródłem manipulacji - fantastycznym bo nie dotyczy nas to w praktyce). Strach połączony ze zmanipulowaniem i atmosferą przyzwolenia obecnej władzy kończy się m.in takimi incydentami jak ten z opluciem Muzułmanki.. - w kontekście makro, w kontekście zdarzenia w skali mikro facet opluwa kobietę - teraz odejmijcie do tej sytaucji jej wyznanie i spójrzcie (zwłaszcza Ci co czują się "prawdziwymi Polakami") na tą sytuację w punktu widzenia człowieka (nie Polaka, Muzułmanina, Lewaka, Narodowca i wszystkiego co może Was definiować - jeżeli oczywiście jesteście w stanie popatrzeć szerzej - zobaczycie słabego, zmanipulowanego człowieczka który wyraża swoje poglądy poprzez robienie krzywdy slabszej osobie - uważając się za Narodowca nie chciałbym stać w jednym rzędzie z tym człowiekiem - nawet gdybym uważał uchodźcow/Muzułmanów itd za największe zagrożenie. Wiem że ten mój post niewiele zmieni bo widzę co się dzieje - ale nasza historia nieraz już pokazywała że niestety umiemy wyciągać wnioski po a nie przed (podobnie jak cała ludzkość)..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk wpisuje się w propagandę szerzoną przez Deutschlandfunk. Poczytajcie sobie rodacy na ten temat. Jeżeli ktoś szkodzi mojej Ojczyźnie i powiela wrogą propagandę, to przypomina mi V Kolumnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dniu 21 czerwca do patrolu policji w rejonie placu Litewskiego o godz. 17 podeszła japońska turystka, która poprosiła o wskazanie na mapie kafejek internetowych. Następnie niecałą godzinę później dwóch mężczyzn łamaną angielszczyzną chciało uzyskać jakieś informacje, jednak funkcjonariusze nie mogli się z nimi porozumieć. – Ich zachowanie nie wskazywało, że coś się wydarzyło, byli spokojni. Później już żaden z innych obcokrajowców do nich nie podchodził – zaznacza kom. Fijołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym samym czasie w rejonie skrzyżowania ul. Krakowskie Przedmieście i ul. Kołłątaja służbę pełnił drugi pieszy patrol. Około godz. 17 podszedł do nich mężczyzna, a następnie grupa kobiet. Wszyscy mówili po angielsku. Okazuje się, że funkcjonariusze nie potrafili się porozumieć w języku obcym i poprosili o pomoc przechodniów. – Dialog w języku angielskim toczył się między tymi osobami. W związku z barierą językową i szumem informacyjnym wynikającym z przekazu kilku osób policjanci mogli nie zrozumieć wszystkich intencji zgłaszających. Nie usłyszeli jednak żadnej informacji, która świadczyłaby o przestępstwie lub wykroczeniu popełnionym wobec którejkolwiek z tych osób – wyjaśnia Andrzej Fijołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież po Lublinie chodzą dziesiątki studentek w hidżabach i nikt im nic nie robi. Goebelsowska prowokacja. Szwaby mają w tym spore doświadczenie. Pisanie takich bredni po ostatnich wydarzeniach sportowych kiedy przyjechało kilka tysięcy kibiców i nic się nie wydarzyło, to kpiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karygodne zachowanie tego gostka co opluł. Oby go złapali. I mogą dla przykładu zrobić mu to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vendeta napisał:
Normalny człowiek jak coś takiego czyta to się wstydzi i jest mu przykro - głupek z mikromózgiem zmanipulowany przez obecną władzę wypisuje głupoty o uchodźach, ISIS, prześladowaniem Chrześcijan w Syrii.. - tragedia polega na tym, że większość w miarę normalnych ludzi przejmuje ten strach pompowany w populistycznej telewizji i jednym z tematów uruchamianych pod każdym artykułem staje sie fikcyjny wróg pod postacią uchodźców (który dla Pisu jest fantastycznym straszakiem i źródłem manipulacji - fantastycznym bo nie dotyczy nas to w praktyce). Strach połączony ze zmanipulowaniem i atmosferą przyzwolenia obecnej władzy kończy się m.in takimi incydentami jak ten z opluciem Muzułmanki.. - w kontekście makro, w kontekście zdarzenia w skali mikro facet opluwa kobietę - teraz odejmijcie do tej sytaucji jej wyznanie i spójrzcie (zwłaszcza Ci co czują się "prawdziwymi Polakami") na tą sytuację w punktu widzenia człowieka (nie Polaka, Muzułmanina, Lewaka, Narodowca i wszystkiego co może Was definiować - jeżeli oczywiście jesteście w stanie popatrzeć szerzej - zobaczycie słabego, zmanipulowanego człowieczka który wyraża swoje poglądy poprzez robienie krzywdy slabszej osobie - uważając się za Narodowca nie chciałbym stać w jednym rzędzie z tym człowiekiem - nawet gdybym uważał uchodźcow/Muzułmanów itd za największe zagrożenie. Wiem że ten mój post niewiele zmieni bo widzę co się dzieje - ale nasza historia nieraz już pokazywała że niestety umiemy wyciągać wnioski po a nie przed (podobnie jak cała ludzkość)..
 Lepiej nie dało się tego ująć. W pełni się zgadzam z Panią/Panem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekt dorwania się do władzy populistów gotowych na wszystko, byleby tylko trwać przy korycie i rozdawać "swojakom" kolejne posadki za 90 tyś/m-c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
władze miasta robią co mogą, żeby lublin miał dobry wizerunek i ludzie z zagranicy chętnie tu przyjeżdżali a tu taki matoł wy***y i opluje muzułmankę, potem fama idzie w świat o rasistowskim mieście na wschodzie polski. dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas odszczekać oskarżenia. Z oświadczenia KMP :Z nagrań nie wynika aby doszło do jakiegokolwiek incydentu z udziałem cudzoziemców czy przemieszczających się grup kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROWOKACJA Nie zostało złożone formalne zawiadomienie w tej lub innej sprawie pomimo, że grupa ta przebywała na terenie naszego miasta jeszcze przez kilka kolejnych dni a opiekunka grupy znała biegle język polski. Uczestnicy wycieczki nie zgłosili też żadnej skargi na jakiekolwiek czynności lubelskich policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wycieczkę zasponsorował Soros? Piękna prowokacja. Jakoś wierzyć mi się nie chce w te bajania. Gdyby to miało miejsce w Biłgoraju to może, może tak po 22:00. Ale w Lublinie???! Dobry żart jak z tym przemalowanym Murzynem z TVNu. No, ale w mieście partyjnych kolegów z totalitarnej opozyzji to może wypalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualizujcie wreszcie ten kłamliwy i paszkwilancki tekst.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie ta sprawa śmierdzi z daleka. Muzułmanie jadą do Polski oglądać holocaust żydów ? Coś nieprawdopodobnego ! A może to zwykła prowokacja niemiecka, tak jak z rozgłośnią w Gliwicach w 1939 r. ? Niemcy mają w tym dużo praktyki a Polacy powinni być bardziej czujni a nie wygłaszać jakieś oficjalne bzdety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...